פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

 1. השכרת ציוד לאירועים - מהיכן להתחיל
 2. חתונה מעודכנת
 3. עיצוב חתונה - טיפים למתחתנים
 4. תכנון אירוע בתקופה קורונה
 5. השכרת ריהוט אלטרנטיבי
 6. השכרת שמשיות לאירועים
 7. השכרת פטריות חימום
 8. השכרת שולחנות וכסאות לאירועים
 9. השכרת מאווררים
 10. עיצוב אירועים - כיצד לגשת לזה ?
 11. בחירת מקום לאירוע
 12. השכרת ציוד לאירועים - איך כמה ומתי
 13. השכרת ציוד לאירועים בשרון
 14. השכרת במות לאירועים
 15. עיצוב אירוע בסגנון של שוק איכרים
 16. אירועים בסגנון יווני
 17. ארועים בסגנון עיצוב כפרי
 18. החלטנו להפיק את האירוע לבד – טיפים לעיצוב וריהוט
 19. ציוד לאירוע - איך לעשות את זה..
 20. עיצוב אירועים בחורף - כך תתכננו נכון את האירוע שלכם
 21. השכרת כסאות לאירועים
 22. השכרת ציוד לאירועים בהרצליה
 23. השכרת ריהוט לאירועים – עולם שלם של אפשרויות
 24. מחפשים ציוד להשכרה? כל מה שאתם צריכים לדעת רגע לפני
 25. לגזור ולשמור: רשימת ציוד חובה להשכרה לאירוע
 26. 7 סגנונות עיצוב - להשכרת כיסאות לאירועים
 27. השכרת ציוד לאירועים במרכז
 28. השכרת ציוד - כי הריהוט עושה את האירוע
 29. השכרת ציוד למסיבות פרטיות
 30. השכרת ציוד לאירועים מחירים
 31. ריהוט לאירוע בעיצוב בוהמייני
 32. השכרת ריהוט לאירועים עם ילדים
 33. מדריך להשכרת שולחנות לאירועים
 34. השכרת ציוד לאירועים - שאלות ותשובות
 35. השכרת ציוד לאירועים: הטרנדים החמים ל- 2021
 36. לעבור את האירוע בשלום
 37. השכרת ציוד לאירועים קטנים
מאמרים

לעבור את האירוע בשלום

 

לעבור את האירוע בשלום


מאות אירועים מתרחשים בכל חודש, כנסים, תערוכות, הופעות ושמחות משפחתיות, וחלקם חולפים עם נזקים/פגיעות אשר הקהל אינו מודע. באירועים ציבוריים והמוניים, המאורגנים ע"י חברות הפקה לרוב ילווה את האירוע מהנדס בטיחות, שיוודא ביצוע ותפעול שוטף של האירוע ע"פ התקנים. באירועים פרטיים שמתרחשים לעיתים בגינה הפרטית, רובנו נהיה עסוקים וניסחף בעומס ההכנות ונשכח מהנושא המכריע – בטיחות !


הבטיחות היא המפתח להצלחה, שתאפשר לאורחים להנות מבלי לדאוג שמשהו ישתבש – אז מה עלינו לעשות ?  הפעולות הנדרשות לשמור על הבטיחות באירוע:


שליטה ובקרה בכמות האורחים באירוע : יש שיאמרו שהכייף והשמחה הוא כל העניין אולם יש לחשוב כיצד לעשות זאת. לאחר שהגענו למספר של כמות המוזמנים, עלינו לתכנן את החללים כך שיהיה מרווח מספק שיתמוך בכמות זו. מומלץ לקחת מקדם הגנה, עם אזור פתוח או חלל גדול יותר. צפיפות מעבר לפוטנציאל הנתון, יכול לגרום לנפילה, פציעה במצב של הסתבכות במקרה לדוגמא של שריפה או קצר חשמלי ואפילו הפסקת חשמל מקרית. לכן עלינו לתכנן את זרימת הקהל – לתכנן ולשלט פתחי כניסה, מעברים ומסלולי יציאת חירום רחבים, להקלה במקרה חירום.


ניטור וסימון אזורי תורפה באירוע: עלינו לנקוט משנה זהירות בבחירת מקום האירוע, אם הוא מתרחש בטבע, באזור מיוער, או אזור הררי או מדברי. מסיבות רבות   מתרחשות באזורים פתוחים בטבע. עלינו לבצע היכרות מעמיקה עם השטח, ולזהות מקומות פוטנציאליים למפגע. כמו מעברים צרים למפגעי גוף או רכוש, שבילים צרים לאורך מתלול, צמחייה וענפים בולטים, מקורות מים ובורות עמוקים. כל אלו חייבים התייחסות של תיחום וגידור – ואף סימון ברור.בחירת ציוד מתאים לאירועים: אירוע מורכב ממכלול אלמנטים פיזיים, ציוד וריהוט שמסופק ע"י צוותים באירוע. מציוד קונסרוקטיבי של במות, פרגולות, אוהלים ומבני בר, ודרך ריהוט מגוון פינות ישיבה ועד גנרטורים, פריסות חשמל ותאורה. מומלץ להבין מראש, ולרדת לפרטים בכל הנושאים הללו. לעיין במפרטי הציוד והצעות המחיר, לשאול את כל השאלות הנדרשות מספקי הציוד בתחומי החשמל, בינוי וריהוט. ניתן לעיין באתרים שונים ולבדוק היכן נדרש לעמוד בתקנים, ואיזו אחריות ניתנת ע"י הספק, לוודא קיום ביטוחי עובדים, וצד ג' לכל ספק.


מעורבות של ילדים באירוע: ילדים זה שמחה, ובשמחה בה מוזמנים ילדים, עלינו לתת עץ הדעת ולהתארגן לרגעים בהם פעוטות או קטנטנים ייעלמו מעיני הוריהם ולו לרגעים בודדים. למרות שלא מארגן האירוע אחראי ישירות על הילדים, עליו לוודא שמתחם האירוע בטוח להמצאות סקרנים קטנטנים. לתחם ולחסום מעברים למטבח, וחדרי חשמל, לתחם בריכה אם קיימת באירוע, להדגיש בפני מנהלי הקייטרינג האחראים על מזנוני ההגשה, מפני חימום באש חיה, מגשים רותחים וכו'. ניתן גם לחשוב  וליצור אזור נוח לרביצה מרכזי כזה שימשוך ילדים עם אטרקציה או תוכן מעניין.


שיתוף פעולה עם צוות מנצח: אירוע גם אם קטן ואינטימי מורכב מצוותי שירות מתחומים שונים, החל ממלצרים ומנהלי שירות, ברמנים על בר השתייה, אנשי הכוונת חנייה וולא פרקינג בהגעה, דיג'יי אחראי על המוסיקה ועוד. כל אלו יקבלו את האורחים וילוו אותם לאורך כל האירוע, ויהיו חלק בלתי נפרד מהצלחת האירוע. חשוב ביותר לשוחח עם כל אנשי הצוות לפני האירוע, לתדרך במפורט ולהסביר מה הם הסטנדרטים וכללי השירות להם אנו מצפים מהם, וכן פרטי הלבוש הנדרשים. מומלץ שקרוב משפחה או אדם שאנו סומכים עליו, יוודא במהלך האירוע שכולם ממלאים אחר הכללים שהצבנו.  


בחינת מזג אויר והשפעותיו באירוע: אירועים בישראל המרחשים לאורך כך עונות השנה. הקיץ בארץ דומיננטי, והחורף לעיתים גשום. חשוב ביותר לחקור ולבדוק מה המשמעויות מבחינת מזג האויר בתאריך בו אנו מתכננים לערוך את האירוע –  אפילו חודשיים שלשה לפני. ניתן לבדוק באתרי החיזוי השונים מה צפוי לנו בתאריך העתידי – לאור שנים קודמות.באירועי סתיו וחורף יש סיכוי שנאלץ להשכיר אוהל גשם או לפחות סככה עמידה לטפטופים, שלא נופתע, זהו פרמטר קריטי שחבוי בו עלויות לא מעטות. בנוסף, באירועי ערב לא לשכוח להשכיר מחממי חוץ אינפרא בכמות מתאימה – לפחות יחידה לכל 15 אורחים. המחממי אינפא  (מכונים גם תנורי חוץ) זולים ובטיחותיים יותר ממחממי גז שלפעמים לא מצליחים להידלק כשצריך.


באירועי קיץ המתרחשים בעונה המבוקשת בחדשי מאי-יולי, יש לא מעט ימי חמסין שיכולים להרוס את האירוע. חשוב לדאוג לפריסה בכל שטח האירוע של השכרת מאווררים תעשיתיים, או בשילוב השכרת מצננים – צ'ילרים שהם חזקים יותר, ואף מצננים את החום הכבד.לסיכום, הצלחת כל אירוע, והנאתם של האורחים כרוכה לא מעט בחשיבה ותכנון יסודי של כלל הפרמטרים בנושאי בטיחות האירוע, ברונן הוכמן ציוד לאירועים נוכל לספק את רוב הפריטים הנחוצים להצלחת האירוע, ובתקנים והסטנדרטים הטובים ביותר הקיימים בשוק השכרת הציוד בישראל. צרו קשר ונשמח לשרתכם Ronen@ronenh.co.il