פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

 1. Special Collections
 2. השכרת ישיבה אלטרנטיבית
 3. השכרת דלפקים מזנונים וברים
 4. השכרת שולחנות בר
 5. השכרת בוהו שיק Rent Boho
 6. השכרת שולחנות עץ וקפה
 7. השכרת כסאות שונים וכסאות בר
 8. השכרת שולחנות נמוכים סלוניים
 9. השכרת גופי תאורה
 10. השכרת כריות שטיחים ומזרנים
 11. השכרת מתחם אתני
 12. השכרת חימום וקירור לאירוע
 13. השכרת מוצרים נלווים
 14. השכרת הדומים קוביות וסטנדים
 15. מן המטבח - עיצוב מזנונים
 16. מוצרים למכירה
 17. אוהלים והצללה
 18. השכרת עצים וצמחייה
 19. צוותי החברה
 20. השכרת ציוד לתערוכות וכנסים
 21. השכרת וינטייג' - שוק הפשפשים

השכרת חימום וקירור לאירוע

מגוון מוצרי חימום להשכרה לאירועי חורף, וקירור לאירועי קיץ. פתרונות ניידים ויעילים בתפעול עצמי. מבחר תנורי חימום אינפרא חשמליים לגינה, ופטריות חימום הפעילות באמצעות גז. מאווררים תעשייתיים שקטים לחצר ומצנני cooler לחללים פתוחים ומבנים סגורים. ניתן להשכיר לשימוש ביתי, מסחרי ותעשייתי. כל המוצרים עומדים בתקנים הנדרשים, ובסטנדרט בטיחותי לשימוש עם קהל רב.

השכרת תנורי חימום לאירועים


בבואנו לתכנן אירוע מוצלחת, חשוב להקפיד וליצור אוירה נינוחה ושלווה לאורחים. בימי הסתיו והחורף הקרירים מומלץ להתעדכן מראש בתנאי מזג האוויר הצפויים, וכך להימנע מהפתעות לא נעימות ולדאוג להרגשה נעימה של המוזמנים בכל מתחמי האירוע.


ברוב האירועים המתרחשים בחוץ, עם שקיעת השמש הטמפרטורות צונחות, לכן חשוב מבעוד מועד להשכיר פתרונות חימום שיהיו זמינים להפעלה בעת הצורך.


מבין מגוון אמצעי החימום הקיימים הפועלים ברובם על גז או סולר, ניתן לומר בוודאות שמקרני חום הפועלים על חשמל הם הבחירה היעילה ביותר לחימום אירועים בחלל פתוח או סגור, במסעדות, בחצר הפרטית ולכל שימוש מסחרי ותעשייתי.


מגוון שימושים להשכרת תנורי חימום


עקרון פעולת תנורי חימום


מקרני חום המכונים גם תנורי אינפרא אדום פועלים על ידי הקרנה ישירה של גלי אינפרא אדום הנוצרים מסיבי פחמן למרחב הסביבתי, תוך מגע באובייקטים בהם האור פוגע וחימומם. עם ביטול הצורך לחמם את האוויר ורק לחמם ישירות את האנשים במרחב, תנורי אינפרא אדום יכולים לעבוד מהר יותר, בתנאי טמפרטורה נמוכות יותר מאשר גופי חימום מסורתיים, וביעילות מרבית. מקרני החום יהיו מחופים במעטפת עליונה של רפלקטור פנימי המגדיל משמעותית את עצמת החימום.כיצד להתקין תנורי חימום -  טיפים למיקומם בשטח


ראשית נסמן את מוקדי ההתקהלויות של המוזמנים, בהם נמקד את מלא אנרגיית החימום באירוע.


נבדוק מיקומי מקורות חשמל ושקעים זמינים, מוטב קרובים ככל הניתן לתנור.


נרכיב את תנורי החימום על הסטנד הייעודי בלבד. אין לאלתר ולתלות תנור על ענפי עצים, פרגולה קיימת מעקות או גדרות. חשוב לבודד את מיקום התנור מאובייקטים סביבתיים דליקים.


נציב את בסיס העמוד על משטח אופקי או קרקע יציבה, ללא שיפועים או מדרגות.


נמקם את התנורים במרחקים של 2-5 מ' ממיקום ישיבת האורחים. הצבה קרובה מידי תגרום לאי נוחות וחימום יתר.


נבדוק מראש את צריכת החשמל של התנור ובהתאמה נחבר למקור אספקת החשמל. שקעים של 10 אמפר תנור בודד, ולשקעי כוח המספקים 16 אמפר ניתן לחבר שני תנורים עד 2000W .


נחווט באופן בטיחותי את כבל התנור, או כבל המאריך המחובר לו, שלא יהווה מכשול בדרכם של המוזמנים, ולא יגיע לידי משחק לילדים. ליתר בטיחות נצמיד באמצעות סרט הדבקה את הכבל לרצפה למניעת תזוזה אקראית.


בסיום האירוע נקפיד לנתק את כל מקורות החשמל מהתנורים שפעלו וגם אלו שלא.


היכן נמצא תנורי חימום להשכרה


ברונן הוכמן ציוד לאירועים מגוון תנורי חימום זמינים להשכרה. דגמים קלים לנשיאה, פשוטים להפעלה, ואינם דורשים כל תחזוקה במהלך ההפעלה, מלבד הדלקה וכיבוי.  מקרני החימום מסופקים עם סטנד טלסקופי אותו ניתן לכוון ישירות לחלל אותו נרצה לחמם.


קיימים במלאי מספר דגמים בעלי עצמת הקרנה שונה, וכך ניתן להתאים לגודל החלל הנתון ולמרחק הנדרש בין התנור למרכז הקהל.השכרת צ'ילר לאירועים – השכרת מצנן לאירועים


כולנו מכירים את המזגנים המקררים חללים סגורים בימי הקיץ הלוהטים. אולם בבואנו למצוא פתרון קירור לאירוע המתרחש באוויר הפתוח, המזגן אינו אפקטיבי, הקור הנפלט יתפוגג מיידי באוויר.


הפתרון המושלם לקירור אזורי אירוח באירועים בחלל הפתוח הוא באמצעות השכרת צ'ילרים לקירור. הם ימוקמו סביב האורחים, יפלטו אויר קריר לטווח של 6-7 מטר, גם יניעו את האוויר החם העומד, וגם יצננו בגושים קרירים חדשים שנכנסים לחלל.


אל תטעו עם הכינויים הרבים, קולר, צ'ילר ומצנן – כולם מתייחסים לאותו מוצר בדיוק. בשימוש במצנן אנו משיגים גם הפחתת הטמפרטורה בחלל וגם שמירה על רמת לחות מינימלית. המצנן נחשב ידידותי לסביבה, אינו פועל על גז ולא פולט כל זיהום חיצוני.כיצד פועל צ'ילר באירועים


צ'ילר הוא מצנן אידוי שמקרר את האוויר. המוצר ארוז בתיבה גדולה עם גלגלים, לניוד ותמרון קל, ומופעל באמצעות חשמל חד פאזי (שקע ביתי רגיל). במצננים מובנה מאוורר גדול המחופה ברפידות לחות העשויות שביבי תאית. כאשר היחידה מופעלת היא יונקת אויר חם מהסביבה ודוחסת אותו דרך הרפידות הרטובות החוצה. בעת זרימת האוויר מקוררת סביבתו של המצנן ב 7-9 מעלות.


התהליך דומה למצב בו יצאנו מהבריכה, כשגופנו רטוב ולח, האוויר החולף בצמוד לגוף מספק לנו את הרגשת הקירור.כיצד להתקין צ'ילר -  טיפים למיקומם בשטח • ראשית נסמן את מוקדי ההתקהלויות של המוזמנים, בהם נמקד את מלא אנרגיית הקירור באירוע.

 • נבדוק מיקומי מקורות חשמל ושקעים זמינים, מוטב קרובים ככל הניתן למצנן.

 • נמלא מים במיכל אגירה, ונכוון את עצמת היחידה לפי הטווח הנדרש. חשוב לבודד את מיקום המצנן מאובייקטים סביבתיים כמו ענפים /עלים שלא יצטברו ביניקה.

 • נציב את בסיס המצנן על משטח אופקי או קרקע יציבה, ללא שיפועים או מדרגות.

 • נמקם את המצננים במרחקים של 4-6 מ' ממיקום ישיבת האורחים. הצבה קרובה מידי תגרום לאי נוחות ומשוב יתר.

 • נבדוק מראש את צריכת החשמל של המצנן, ובהתאמה נחבר למקור אספקת החשמל. שקעים של 10 אמפר מצנן בודד, ולשקעי כוח המספקים 16 אמפר ניתן לחבר שני מצננים עד 1000W .

 • נחווט באופן בטיחותי את כבל המצנן, או כבל המאריך המחובר לו, שלא יהווה מכשול בדרכם של המוזמנים, ולא יגיע לידי משחק לילדים. ליתר בטיחות נצמיד באמצעות סרט הדבקה את הכבל לרצפה למניעת תזוזה אקראית.

 • בסיום האירוע נקפיד לנתק את כל מקורות החשמל מהמצננים שפעלו וגם אלו שלא.היכן נמצא מצננים וצ'ילרים להשכרה


ברונן הוכמן ציוד לאירועים מגוון צילרים ומצננים זמינים להשכרה. דגמים קלים לנשיאה, פשוטים להפעלה, ואינם דורשים כל תחזוקה במהלך ההפעלה, מלבד הדלקה וכיבוי.  מצננים יסופקים עם מיכלי מים ע"פ הצורך במקומות בהם אין מקור מים קיים.


קיימים במלאי מספר דגמים בעלי עצמת ספיקה שונה, וכך ניתן להתאים לגודל החלל הנתון ולמרחק הנדרש בין המצנן למרכז הקהל.